ROUGE

2016 YEAR, Київ, Україна.

Про проект

Ключовим елементом став виставковий подіум, що розташований вздовж центральної осі приміщення. Він несе в собі презентаційну функцію, а в кінці доповнений композицією з кубічних стендів, на яких також представлені моделі взуття. Одним з акцентних дизайнерських рішень стала дзеркальна стійка-ресепшн. Вона виконана з золотого полікарбонату і відображає в собі навколишній простір, тим самим полегшуючи зорове сприйняття інтер'єру. Бічні стіни оформлені дзеркалами, що візуально розширюють подовжений простір і розділяють його на дві зони, а динаміка прямокутних форм, яка простежується в стелі, розподілі стін і стелажів, збирає все докупи.

Каркаси стелажів і обрамлення дзеркал виконані за технологією покриття нітрій титан.

У плані зонування простору магазину також були використані легкі прозорі перегородки з золотистих ланцюгів, які розміщені уздовж вторинних вікон. Різноманітність прозорих матеріалів і підсвіток, піднесені над стелею світильники, прозорі куби, легкі конструкції стелажів і столів, наповнюють інтер'єр елегантністю і витонченістю. Стелажі і столики виконані з полегшеного прозорого акрилу.

Загальна палітра відтінків і матеріалів м'яка і жіночна, незважаючи на активну графітову стіну за стійкою- ресепшн. Саме за допомогою обробки стіни декоративними фільонками вдалося вміло приховати двері між складом і торговим приміщенням.

В результаті в шоу-румі Rouge дизайнери застосували велику кількість різних світловідбиваючих прозорих текстур, які в поєднанні з золотистими металевими каркасами стелажів і взаємодією матеріалів і форм зробили інтер'єр насправді витонченим і елегантним.

НАЗАД ДО ПРОЕКТІВ ↵