Bookeria 

December, 2019 вул. проспект Героїв Небесної Сотні, 16/4, Софіївська Борщагівка, Україна.

КНИЖКОВИЙ РІТЕЙЛ І КАФЕ

Атмосферний книжковий простір - кафе на території ЖК «Затишний Квартал»

На 40м2 нам вдалося розташувати і об'єднати книжковий ритейл і кафе.

Свято свободи кожен день

Bookeria - Читати завжди буде в моді.

 

 

Цей проект з'явився завдяки дивовижному хлопчикові, який навіть не уявляє своє життя без книг. Прочитавши за літні канікули близько 150 творів - надихнув своїх батьків на створення літературного простору, в першу чергу для своїх однолітків і сусідів. Для того, щоб теплими вечорами діти могли збиратися, пити какао і ділитися враженнями.

 

Книга дає людям можливість фантазувати і переноситися в чарівний світ мрій. Саме стилістика «Memphis» - це прагнення відійти від загальноприйнятих стандартів, це протиставлення доброго смаку в його традиційному розумінні.
Незвичайні форми, геоцентричні орнаменти і яскраві відкриті кольори, практичні і недорогі матеріали.

 

Центральним місцем інтер'єру стало підвісне крісло бестселер Bubble Chair - крісло для спікерів книжкових вечорів, розроблене в 1968 році Фінським дизайнером Ееро Аарніо.

 

Привертає увагу не тільки колірна гамма, але і нестандартне рішення в обробці - керамічна плитка дрібного формату, яка зі стін переходить на стелю, створюючи тим самим єдиний простір. Стелажі для книг трохи при підняті на подіумі, щоб показати значимість головного героя цього кафе-читальні. Глянцеві фасади книжкових стелажів, місцями вбудовані дзеркала і ретельно продуманий світловий сценарій візуально збільшує простір, надаючи додатковий обсяг.

сміливість і несподіваність

чисті кольори і чіткі форми

 READ MORE►
НАЗАД ДО ПРОЕКТІВ ↵