ROUGE

2016 YEAR, Київ, Україна.

Про проект

Ключовим елементом став виставковий подіум, що проходить по центральній осі приміщення. Він несе в собі презентаційну функцію, а в кінці доповнений композицією з кубічних стендів, на яких також представлені моделі взуття. Одним з акцентних дизайнерських рішень стала дзеркальна стійка-ресепшен. Вона виконана з золотого полікарбонату і відображає в собі навколишній простір, тим самим полегшуючи зорове сприйняття інтер'єру. Бічні стіни оформлені дзеркалами, що візуально розширює подовжене простір і розділяє його на дві зони, а динаміка прямокутних форм, яка простежується в стелі, розподілі стін, стелажів і статі, збирає все докупи.

Каркаси стелажів і обрамлення дзеркал виконані за технологією покриття нітрій тітан.

У плані зонування простору магазину також були використані легкі прозорі перегородки з золотистих ланцюгів, які застосовані уздовж вторинних вікон. Різноманітність прозорих матеріалів і подсветок, включаючи ширяють над стелею світильники, прозорі куби, легкі конструкції стелажів і столів, наповнюють інтер'єр елегантністю і витонченістю. Стелажі і столики виконані з полегшеного прозорого акрилу.

Загальна палітра відтінків і матеріалів м'яка і жіночна, незважаючи на активну графітову стіну за стійкою-рецепцією. Саме за допомогою обробки стіни декоративними фільонками вдалося вміло приховати двері між складом і торговим приміщенням.

В результаті в шоу-румі Rouge дизайнери застосували велику кількість різних світловідбивних прозорих текстур, які в поєднанні з золотистими металевими каркасами стелажів і взаємодією матеріалів і форм зробили інтер'єр воістину витонченим і елегантним.

НАЗАД ДО ПРОЕКТІВ ↵