DelhiDelhi Curry bar

January 20, 2020 вул. Велика Васильківська, 34, м Київ, Україна.

Ресторан індійської кухні

Індія - це переповнена коштовностями скринька: переплетення культур і релігій,

древніх цивілізацій, архітектури та природи, пряної кухні і традицій.

Саме з такою Індією ми хотіли познайомити відвідувачів "Delhi Delhi".

Про ІНТЕР`ЄР

Інтер'єр ресторану повністю рукотворний, майже кожен елемент, аксесуар, був індивідуально розроблений для об'єкта. - Велике кількості дрібних деталей, елементів з оксамиту, шнурка, гіпсу, використання канатів, дерева, нитки і пір'я - простір вийшло дуже тактильним. Гіпсові елементи займають важливе місце в інтер'єрі, особливо гіпсові колони, форма яких, в повній мірі передає атмосферу індійського храму.

Символіка Індії розкрита в багатьох деталях: індійська хамса, що символізує взаємодію чакр, потік енергії в тілі, символ п'яти почуттів людини; "Око" - захист від руйнівної енергії; символіка рук Мудракхьяма в значенні руху, медитації, священного зв'язку і символ небес.

Індія одна з найяскравіших і найколоритніших країн світу, тому основні кольори інтер'єру були обрані, надихаючись природними, "гарячими" відтінками: глини, спецій, піщаного ґрунту і противагу блакитні, смарагдові відтінки води, як символ океану

і священної річки Ганг.

Тема тісному зв'язку архітектури і природи об'єднує простір першого поверху: стилізований фасад сакрального храму Кхаджурахо, одного з наймонументальнішіх храмів Індії, виконаний з незвичайного як для обробки матеріалу - картону і імітація джунглів в зоні амфітеатру і над вбиральні. Освітленням для цих об'єктів стали світильники у вигляді мавп, адже вони також є провідним символом Індії. З числа анімалістичниих символів в інтер'єрі. На фасаді ресторану можемо відзначити національну птицю Індії - павича: оздоблення фасаду з логотипом, LED-освітлення у вигляді хвоста павича, крісла-павичі, декор з гіпсу - імітація хвоста павича.

Колір - це не єдине, де проглядається зв'язок з річкою Ганг, посадка у вигляді амфітеатру є аналогом кам'яних Гати в Варанасі - ділянки набережної, де кам'яні сходи спускаються до самої води, це знакове місце, куди приходять всі жителі, щоб провести час у "небесній "річки, відсвяткувати весілля або просто помолитися.

Тема річки продовжується і в санвузлі, у відвідувача є можливість побувати "під водою" священного Гангу. Але основна ідея - це донести до людей і підняти таку глобальну екологічну проблему, як забруднення. Площа річки, протяжністю майже в 600 кілометрів, покрита пластиком, створює загрозу не тільки для жителів країни, а й забруднення світового океану. "Давайте разом піклуватися про нашу планету» - саме до цього ми закликаємо наших відвідувачів.

У багатьох стародавніх манускриптах, Індію описували як країну "покриту перлами", а джерелом цього стало те, що з давніх-давен видобутку перлів і прикрас з них, в країні надавали особливого значення. Це послужило основою для створення окремого "перлового" зала.Также перегородки з "перлин" на виготовлення яких було використано близько 35000 дерев'яних кульок.

Стіни і стеля якого оброблені гіпсовими кулями в кількості 1200 одиниць різного розміру, як аналогія розсипаних перлин.

Головне завдання, ми поставили перед собою - це передати культуру, колорит, традиції і навіть проблеми Індії через естетику, щоб навіть для тих, хто торкнувся цього незвичайного світу вперше, це місце стало особливим.

 READ MORE►
НАЗАД ДО ПРОЕКТІВ ↵